Oddech - webinary, kursy, szkolenia, konsultacje indywidualne, terapia

spotkajmy się w gabinecie

Konsultacja oddechowa - metoda Butejki, reedukacja oddechowa, tlenowa przewaga

Zastanawiałeś się kiedyś, ile godzin w ciągu doby przeznaczasz na sen i wypoczynek? Ile kilogramów jedzenia spożywasz i ile litrów wody dziennie pijesz? Ile ODDECHÓW w ciągu doby wykonujesz? Czy wykonujesz je prawidłowo? Czy wiesz, jak oddychać, by każdym oddechem wspierać swój organizm? Czy to nie oddech jest naszym największym paliwem?

Kursy Online

Szukasz kompletnego kursu oddechu od podstaw? Kursu, podczas którego dowiesz się jak pracować z oddechem na wszystkich najważniejszych poziomach? Kursu, który równocześnie będzie platformą pełną narzędzi do poprawy swojego zdrowia? Dobrze trafiłeś! 

Darmowe spotkania oddechowe Online

Spotkajmy się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na darmowym spotkaniu dot. pracy z oddechem – Breathwork Meeting przy wieczornej herbacie

To przestrzeń na Wasze pytania dot. praktyki własnej oraz wspólna oddechową  sesję relaksacyjną. Nie wiesz, czy praktyka oddechowa ma coś do zaoferowania Tobie? Zapisz się i sprawdź! 

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od webinarów

Oddech we wspieraniu zdrowia

Podczas webinaru zgłębiam temat roli oddechu w utrzymaniu zdrowia i omawiam techniki oddechowe wspierające zdrowie. Jeżeli chcesz wesprzeć swoje zdrowie w najprostszy i najbardziej dostępny sposób – ten webinar jest dla Ciebie!

Oddech we wsparciu zdrowia - cz. 2

Część druga webinaru “Oddech we wsparciu zdrowia”, proste i przyjemne techniki pracy z oddechem przywracające równowagę w ciele, przyspieszające regenerację i wyciszające pobudzenie. Zapraszam!

moje social media

Bądź na bieżąco