Szukasz sposobu na przerwanie natłoku myśli? Poprawę koncentracji? Redukcję stresu? Czujesz, że od dłuższego czasu brakuje Ci spokoju?

Weź udział w kursie:

Bliżej siebie - 6-tygodniowy kurs medytacji
z Magdą Rocławską

Dowiedz się, czym jest medytacja i jak wykorzystać medytację, by na codzień wspierać swoje zdrowie i swój dobrostan. Dzięki temu poprawi się nie tylko Twoje codzienne samopoczucie, ale również poczujesz się dosłownie bliżej siebie – swojego wewnętrznego głosu, głosu serca. Gotowa/ gotowy na transformującą podróż wgłąb siebie?

Szukasz sposobu na skuteczną redukcję stresu, opanowanie irytacji i odnalezienie spokoju?​​
Chcesz końcu poradzić sobie z natłokiem myśli i paraliżującym lękiem?
Frustruje Cię spadek koncentracji uwagi i chcesz w końcu znów klarownie myśleć?

A gdybym dała Ci narzędzia, które systematycznie stosowane przyniosą Ci spokój o jakim od dawna marzysz, dzięku którym odzyskasz klarowność myślenia i panowanie nad swoimi emocjami?

Dlaczego medytacja?

STRES

Naukowcy z Harvard szacują, że nawet 80% wizyt u lekarza jest spowodowanych stresem. Medytacja jest potężnym NATURALNYM NARZĘDZIEM ZMNIEJSZAJĄCYM STRES. Stres nie jest dla ciebie zły, ale pozostawanie w nim jest toksyczne.

LĘK

Dzięki medytacji umysł trenuje przełączanie się od błądzenia myślami do obiektu medytacji. Ta umiejętność z czasem coraz częściej pracuje na naszą korzyść również w ciągu dnia, dając nam szansę na przełączenie myśli od lęków do aktualnie wykonywanej czynności.

Podczas kursu poznasz łatwe techniki, które  pomogą Ci uporać się ze stresem, lękiem i natrętnymi myślami

Kurs skończysz z uczuciem spokoju oraz z zestawem przetrenowanych, skutecznych technik, które będą wspierać twoją codzienność w życiu prywatnym i zawodowym.

Tak, to możliwe nawet jeśli jesteś królem/ królową chaosu, masz wrażenie, że nie potrafisz regulować swoich emocji, a stres zalewa Cię z każdej strony.

Nie dam Ci żadnej cudownej pigułki ani magicznego zaklęcia, ale w przystępny sposób podzielę się z Tobą praktyczną wiedzą i doświadczeniem moim i osób, z którymi współpracuję.
Po wdrożeniu wskazówek z kursu:
Znacząco zredukujesz codzienny stres i uwolnisz się od chronicznego napięcia;
Poprawisz jakość swojego snu i w ogóle swojego wypoczynku;
Poprawisz koncentrację i pamięć roboczą;
Spowolnisz proces starzenia się Twojego mózgu;
Zredukujesz lęk i napady paniki;
Poprawisz swój ogólny stan zdrowia;
Rozwiniesz empatię i współczujcie, zmienisz swój dialog wewnętrzny na bardziej wspierający;
Poprawisz swoje relacje ze sobą i otoczeniem!

Dla kogo jest ten kurs?

Cały program kursu powstał z myślą o osobach, które czują się przytłoczone ilością codziennych bodźców, szukających pozafarmakologicznych sposobów na poradzenie sobie z lękiem oraz pragnących zrozumieć, przyjąć i przetransformować swoje emocje.

Najbardziej skorzystasz z niego jeśli:

Czujesz się często przebodźcowana/y. Prowadzisz stresujący tryb życia. Czujesz, że musisz być w ciągłej gotowości. Pośpiech to Twoje drugie imię.
Mierzysz się z zaburzeniami lękowymi i dotychczasowe interwencje nie pomagały.
Masz problemy z koncentracją, skupieniem uwagi, często czujesz się rozkojarzony.
Masz problemy z zasypianiem, wybudzasz się w nocy, budzisz się rano zmęczona/y.
Chcesz zadbać o swój mózg i swoje ogóle zdrowie!
Chcesz poprawić kontakt ze swoim ciałem i swoimi emocjami. Chcesz w końcu zrozumieć swoje emocje i nauczyć się je regulować.
Chcesz nauczyć się obsługiwać swoją wrażliwość i poczuć, że nie jesteś inna!
Chcesz uspokoić krytykujący głos wewnętrzny i w końcu zacząć sam/a siebie wspierać! Chcesz rozwinąć samo współczucie i empatię.
Zależy Ci na poprawie relacji ze sobą i otoczeniem, ale nie wiesz od czego zacząć.

Wiem, jakie to frustrujące!

Dobrze znam ten stan, kiedy za wszelką cenę próbuję nadąrzyć za listą zadań do zrobienia, a ich tylko przybywa! Wiem, jak to jest nie móc spać, bo natrętne myśli nie chcą odpuścić. Wiem, jak to jest zamrażać się w lęku i nie reagować, kiedy chciałoby się krzyczeć nie. Pamiętam dobrze, jak to jest nie umieć powiedzieć sobie miłego słowa, jak wygląda życie w ciągłym napięciu i braku zaufania. Znam nieumiejętność skupienia uwagi i mgłę mózgową, ale wiem też dobrze jak stamtąd wyjść. Wiem, bo wyszłam i dziś chcę wskazać tę drogę Tobie!

Od 10 lat pracuję ze sobą wieloma technikami rozwojowymi i terapeutycznymi. Wiele z nich stało się moim stylem życia. Niektóre z nich wprowadzały do mojego życia małe i systematyczne zmiany, inne tworzyły rewolucje.

Dziś na bazie swoich doświadczeń oraz doświadczeń setek moich klientów łączę techniki oddechowe, techniki medytacji, techniki treningów mentalnych i pracę z ciałem w progam, który wprowadza do życia spokój - głęboki, autentyczny i przeszywający.

Dołącz do 6-tygodniowego kursu medytacji, wzbogaconego o techniki oddechowe, techniki treningu mentalnego i pracę z ciałem

Kurs obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań raz w tygodniu – w czwartki w godz. 18:30 – 20:30. Rozpoczyna się 20 czerwca i kończy 25 lipca. Spotkania odbywać się będą w Gdańsku Wrzeszcz przy ul. Traugutta 115C. Kurs rusza przy zebraniu grupy minimalnej 5 osób. Maksymalna ilość osób w grupie 10. 

Na codzień uczę medytacji głównie w gabinecie, gdzie pojedyncza sesja trwa 55 min i kosztuje 250 zł.

Wykupując udział w kursie płacisz 166,50 zł za 2-godzinny warsztat. 

Oszczędzasz 333,50 zł na każdym spotkaniu kursu. 

Inwestycja w swoje zdrowie:

Cena regularna: 999 zł 
166,5 zł/ 2-godzinny warsztat

Możliwa płatność w 3 ratach po 333 zł. 

Płatne przelewem na konto:

Poprzez Ciało – Magda Rocławska
Nr konta: 86114020040000350279424724
tytułem “Zapłata za kurs medytacji – imię i nazwisko”

Zapisz się na kurs medytacji i odzyskaj spokój
Zapis na kurs medytacji jest równoznaczny z obowiązkiem zapłaty oraz jest zapisem na cały kurs (obejmujący 6 spotkań).

Kto stoi za kursem?

Nazywam się Magda Rocławska i pomagam swoim klientom osiągać spokój wewnętrzny.

Pomagam swoim klientom i pacjentom znaleźć w sobie siłę do zmian, wskazuję na potencjały i oswajam z tym, co trudne i niewygodne. Prowadzę w kierunku autentyczności. Podsycam odwagę. Specjalizuje się w regulacji emocji, zaburzeniach lękowych, stresie i deficytach uwagi. 
Prowadzę terapie psychologiczne i oddechowe, uczę medytacji i jogi. Jestem pierwszym w Polsce psychologiem zajmującym nie NEUROmedytacją. W swojej pracy łącze wszystkie te narzędzia, dzięki czemu prowadzę do trwałej zmiany obejmującej płaszczyznę cielesną, mentalną, emocjonalną i duchową.  

Uzdrowienie jest dla mnie przeżyciem tego, co z różnym powodów przeżyte nie zostało – to skonfrontowanie się z przeszłością, z trudnym i niewygodnym, z wygnanym i wypartym. Jest uszanowaniem, przyjęciem, zobaczeniem i zrozumieniem starego – zrozumieniem, że musiało być takie jakie było. Jest przyjęciem braku i otwarciem się na świadomie budowanie nowego. Bazą jest dla mnie zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i kontakt z ciałem, żeby w zaufaniu kawałek po kawałeczku móc dzięki wglądom w praktykach oddechowych, medytacyjnych, w pracy z ciałem i współczującym dialogu odkrywać to, co zostało przykryte i schowane przed światem.

Chciałam Cię zaprosić do najpiękniejszej i najdłużej podróży wgłąb siebie, która nie zawsze jest łatwa, ale zawsze jest warta tego, co niesie – głębi istnienia, głębi spokoju.

Co klienci mówią o współpracy ze mną?

Zapisz się na kurs medytacji i odzyskaj spokój
Zapis na kurs medytacji jest równoznaczny z obowiązkiem zapłaty oraz jest zapisem na cały kurs (obejmujący 6 spotkań).