Kurs medytacji w Gdańsku

3-tygodniowy kurs oddechu online

Żyjemy ciągłym niedoczasie. Gonią nas terminy, obowiązki, nasze własne ambicje.
 
Świat pędzi. Dopływa do nas coraz większa liczba informacji, do której przetworzenia nasz mózg nie jest jeszcze przystosowany.
Dzwonią telefony, przychodzą pilne SMS-y i pilne wiadomości na innych komunikatorach. Kolorowe zdjęcia i filmy w social mediach łakną naszej uwagi.
 
A nasza UWAGA jest OGRANICZONA. Czujemy się coraz bardziej rozproszeni, coraz gorzej śpimy, coraz trudniej jest nam przyswajać informacje i radio sobie z emocjami, które się pojawiają.
 
Tak jak cyfryzacja, technologia i urbanizacja niesamowicie przyspieszyły, tak tez przyspieszyć nasz oddech próbując dogonić nieodwracalny proces rozwoju technologii.
 
Czy jest to dla nas ZDROWE? Niestety nie.
 
Przyspieszony, nieregularny, często zbyt płytki i wstrzymywany oddech (oczywiście najcześciej NIEŚWIADOMIE) nie wspiera naszego DOBROSTANU- lekko mówiąc.
 
Potrzebujemy zwolnić. To oczywiste. Potrzebujemy jednak zrobić to na możliwie największej ilości płaszczyzn naszego funkcjonowania.
 
 
ODDECH jest wrotami do ciała, do myśli, do uczuć. Oddech jest podstawą naszego jestestwa.
 
To, jaki jest wskazuje na to, jak się na codzień mamy.
Dożyliśmy czasu, w którym sam sen i odpowiednia dieta nie wystarczą, żeby czuć się dobrze.
 
Potrzebujemy wrócić do PODSTAWY, która jest z nami od naszego pierwszego WDECHU.
 

Żeby w sposób odpowiedni, świadomy i rozważny poprawić swój oddech potrzebujemy pracować nad (wszystkimi) 3 aspektami prawidłowego oddechu:

  • psychofizjologia
  • biomechanika oddychania
  • biochemia oddychania
 
 
Będziemy o tym mówić podczas 3 spotkaniowego KURSU ODDECH OD PODSTAW ONLINE.
 
Spotkania odbywać się będą w poniedziałki:
27.11.2023r. godz. 20:00-21:30
4.12.2023r. godz. 20:00-21:30
11.12.2023r. godz. 20:00-21:30
 
Wszystkie spotkanie odbywać się będą na Zoomie i dostaniecie do nich dostęp na 6 tygodni. 🙂
WAŻNE!  EARLY BIRDS 199 zł dla pierwszych 10 osób! Liczy się kolejność wpłat na konto.
Cena regularna 299 zł
 
Wpłaty:
Magda Rocławska- Twoja Przestrzeń Świadomej Pracy z Ciałem
Nr konta: 86114020040000350279424724
tytułem “Zapłata za kurs Oddech od Podstaw”
 
Zapisy:
+48 886371615
kontakt@magdaroclawska.pl
Zapraszam serdecznie.

Zapisz się

Odzyskaj swój oddech. Odzyskaj swoje zdrowie.

Przeczytaj opinie zadowolonych uczestników 🙂

Agnieszka Raniszewska

"Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w kilku edycjach kursów i warsztatów oddechowych, które organizowała i prowadziła Magda. Z całego serca polecam😊🥰❤️Magda ma olbrzymią wiedzę, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie z dużą ilością praktyki. Zachęcam do nauki prawidłowego oddychania👍☺️Dzięki Magdzie mój oddech stał się bardziej świadomy, głębszy, spokojniejszy……co ma duży wpływ na moje codzienne życie😊❤️Zachęcam!!!! Naprawdę warto!!! Magda wdzięczność w kosmos🙏🙏🙏"

Magdalena S

W kursie oddechu miałam przyjemność uczestniczyć 2 razy. Podczas kursu dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy a zwłaszcza tego jak prawidłowo oddychać. Ćwiczenia pokazane przez Magdę wykorzystuje na co dzień i po kilku miesiącach od zakończenia kursu czuję istotną różnicę. Nie tylko w sposobie oddychania ale również jako skutek uboczny, pojawił się u mnie większy spokój. Bardzo wszystkim polecam. W moim odczuciu to świetna inwestycja w siebie i swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. A sama prowadząca jest świetna, potrafi przekazać w bardzo przystępny sposób wiedzę i poprowadzić przez cały proces. Polecam!

Natalia S

Serdecznie chciałabym się podzielić swoimi odczuciami po wielokrotnych spotkaniach z Magdą i Oddechem:) Byłam osobą, która bardzo płytko oddychała szczytami płuc a dodatkowo oddech i wydech odbywał się tylko przez usta. Dzięki Magdzie i jej terapii oddechu nauczylam się prawidłowo oddychać przez nos przez co mój organizm się lepiej czuje a problemy z zatokami minęły. Serdecznie polecam terapię oddechu u Magdy, która odmieniła moje życie!!!:)Dziękuję Magda niezmiennie za Twoje dobre serce❤ i ogromną wiedzę 📚!!!🤗