Kim jestem?

Dzień dobry!

Mam na imię Magda. Od dziecka czułam, że Ruch jest dla mnie czymś więcej niż zwykłą aktywnością fizyczną. Odnajdywałam w nim uwolnienie. Piętnaście lat swojego życia dedykowałam tańcu.

Aktualnie spełniam się w nauczaniu jogi metodą Iyengara. Jestem certyfikowaną trenerką mindfulness, dyplomowaną instruktorką pilatesu z sześcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć rekreacji ruchowej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i dwuletniej Szkoły nauczycielskiej Open Mind Yoga School, studentka psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS. 

Czuję że to nie przypadek, że to właśnie w tańcu odnajdywałam jako dziecko  największe spełnienie. Kiedy zaczynałam tańczyć cały świat zewnętrzny przestawał istnieć. Dziś wiem, że ten stan nazywa się po prostu ‘Tu i teraz’. Oddawałam się temu, co głęboko we mnie grało. W tańcu wszystko ze mnie wypływało.

Taniec

Taniec był moim czasem kreacji. Odnajdywałam w nim Przestrzeń do realizacji siebie. Przestrzeń do bycia sobą. Przestrzeń do bycia autentyczną.

Wszystko, czego szukałam w tańcu mogę sprowadzić do jednego słowa- WOLNOŚĆ.

Potrzebowałam lat, żeby zrozumieć że wolność, którą czuję w tańcu mogę odczuwać na co dzień. potrzebowałam zrozumieć, że wolność to stan umysłu.

Joga i pilates

Obecnie pracuję jako nauczyciel jogi i pilatesu. Studiuję psychologię i zagłębiam tajniki metody Lowena. Wiem jak ogromny wpływ Świadomy Ruch wywarł na moje życie i chcę się tym dzielić.

Nasze ciała, dusze i umysły są ze sobą połączone. Na temat wpływu ruchu na umysł, oraz myśli na ciało prowadzonych jest wiele badań. Wszystkie potwierdzają ścisłe połączenie między ciałem a umysłem. Pracując z ciałem mamy możliwość wglądu w naszą psychikę. Wszystkie nasze doświadczenia życiowe zapisane są w naszym ciele. Pracując z ciałem- pracujemy z emocjami. 

Pracując z emocjami pracujemy z pamięcią ciała. Pracując z pamięcią ciała- pracujemy z traumami. Podczas przeżywania emocji uświadamiając sobie miejsce w ciele, które na daną emocję reaguje jesteśmy wstanie ją zrozumieć i pozwolić się jej rozpłynąć. Tym samym pozwalając ciału i duszy na zdrowienie. 

Im mniej emocjonalnych blokad w sobie nosimy tym łatwiej przez życie płynąć, podążanie za sercem i intuicją staje się naturalne. Łączymy się z wewnętrznym źródłem, żyjemy miłością i spokojem

Wszystko się zmienia. Pojawia się obfitość i spełnienie.