Medytacja - webinary, kursy, szkolenia, konsultacje indywidualne, trening umysłu

spotkajmy się w gabinecie

(neuro)medytacja, trening medytacji z wykorzystaniem biofeedbacku

Jeżeli chcesz nauczyć się medytować, a nie wiesz od czego zacząć, trening medytacyjny z wykorzystaniem wiedzy z zakresu neuromedytacji (wpływu medytacji na mózg) oraz biofeedbacku to najlepszy start!

Kursy Online

Szukasz kompletnego kursu medytacji od podstaw? Kursu, podczas którego dowiesz się jak zacząć medytować, jak wytrwać w praktyce i jak dobrać najlepszą formę medytacji do swoich potrzeb? Kursu, który równocześnie będzie platformą pełną narzędzi do poprawy swojego zdrowia? Dobrze trafiłeś! 

Darmowe spotkania oddechowe Online

Nie wiesz, czy medytacja jest dla Ciebie? Szukasz po prostu narzędzi do regulacji emocji i rozładowania stresu? Zapraszam na darmowe spotkanie Breathwork Meeting przy wieczornej herbacie

To przestrzeń do wspólnej praktyki i przestrzeń na Wasze pytania dotyczące Waszej praktyki. Zapisz się i sprawdź! 

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od webinarów

Medytacja od czego zacząć?

Podczas webinaru dowiesz się czym z naukowego punktu widzenia jest medytacja, ile styli medytacji jest i jak wśród nich wybrać praktykę, od której najlepiej zacząć swoją przygodę z medytacją. Zapraszam! 

Neuromedytacja - czym jest?

Jak nauka patrzy na medytację? Które z korzyści płynących z medytacji zostały udowodnione? Czy medytacja jest dla wszystkich? Czy są tylko jasne strony praktyki medytacji? Na co uważać? 

moje social media

Bądź na bieżąco