Joga dla firm na terenie Trójmiasta

Joga w Waszym biurze – oferta dla firm i przedsiębiorstw

Wysokie tempo życia, gonienie deadline’ów i stres, przy jednoczesnym, długotrwałym siedzeniu przy biurku potrafi dać nieźle w kość – i to dosłownie. Bóle odcinka szyjnego, lędźwiowego, pleców z czasem stają się nieznośnym towarzyszem każdego dnia i potrafią uprzykrzyć również tak miły czas wolny, gdy ten już nadejdzie! Aby zadbać o ciało i umysł swoich pracowników i pozwolić im odprężyć się po trudnym tygodniu, zapisz ich na zajęcia jogi dla firm. Dzięki temu nabiorą sił przed kolejnymi wyzwaniami i będą gotowi do kolejnych wyzwań.

Szkolenia dla firm

Uczymy nie tylko tego, jak osiągnąć równowagę organizmu, ale także prawidłowego oddechu, który ma istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Szczególnie osoby, które na co dzień spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej powinny skorzystać z naszych zajęć. Oferujemy prywatne kursy medytacji i naukę technik oddychania w Gdańsku. Zapisz na nie swoich pracowników i zadbaj o ich dobre samopoczucie. Wypoczynek po trudnym tygodniu pracy należy się każdemu, zwłaszcza tym, którzy wiele godzin spędzają przed ekranami komputerów. Joga i medytacja to doskonały sposób na odzyskanie sił witalnych i relaks.

Twoi pracownicy mogą skorzystać z indywidualnych lub grupowych zajęć jogi. Zadbamy o to, aby poczuli się komfortowo i mogli w pełni wykorzystać czas sesji na pracę nad sobą. Koncentrujemy się na osobistych celach kursantów i pomagamy im je osiągnąć. Pomagamy poradzić sobie z bóami kręgosłupa, pleców, zmęczeniem i nagromadzonym stresem.