Wyjazdy z jogą na weekend

Weekendy z jogą są doskonałą okazją na szybkie naładowanie baterii. Niezapomniane chwile w niewiarygodnie ciekawym towarzystwie – ludzi inspirujących, ludzi pełnych pasji i chęci do rozwoju. Gwarantujemy obszerny plan dnia:

  • 2/3 praktyki jogi dziennie,
  • warsztaty rozwojowe,
  • taniec intuicyjny w sobotę,
  • wspaniałą kuchnię wegetariańską!

Weekendy z jogą pozwalają odprężyć się po trudnym czasie i zregenerować przed kolejnymi wyzwaniami. Pomagamy się wyciszyć i osiągnąć życiową równowagę. Zapisz się na wyjazd razem z nami i poczuj jak ważne są w Twoim życiu spokój i harmonia.

Tygodniowe obozy jogi (w Polsce i za granicą)

Aktywne wakacje z świadomym wypoczynkiem i relaksem. Czas na rozrywkę, czas na wspólne praktyki jogi, ale również przestrzeń do rozmów na temat medytacji i oddechu. Dużo ruchu, ogrom radości, potęga natury. Sprawdź koniecznie, gdzie chciałbyś wybrać się z nami na tygodniowy obóz jogi i rozpocząć nowy etap w życiu – pełen harmonii i spokoju? Organizujemy wyjazdy w Polsce i za granicą. Zadbaj o siebie kompleksowo – zarówno o ciało, jak i umysł. Skorzystaj z dobrodziejstw, jakie daje natura i nasze tygodniowe obozy jogi. Nie zwlekaj! Zapisz się i zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich. Zapewnij sobie wypoczynek, na jaki zasługujesz.

Poznaj korzyści płynące z zajęć jogi na świeżym powietrzu. Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane. Program zajęć dopasowujemy indywidualnie, dlatego każdy może z nich czerpać jak najwięcej.