Zajęcia jogi DUO

Praktyki jogi DUO

Joga w parze to propozycja dla osób, które cenią sobie indywidualną pracę i szybkie efekty pracy. Dzięki obecności bliskiej Ci osoby poczujesz dodatkową motywację do pracy i wparcie. 

Joga to dobre wsparcie dla osób chcących wzmocnić wydolność swojego organizmu i poprawić koordynację ruchową. Ten typ treningu sprawdzi się również wtedy, gdy cierpisz na dolegliwości stawowe czy kręgosłupa.

Możesz się nią posiłkować w celu zregenerowania mięśni, odprężenia nie tylko ciała, ale również wyciszeniu myśli. Joga pomoże Ci też w zbudowaniu lepszej koncentracji, dzięki czemu Twoje pozostałe aktywności staną się bardziej efektywne.

Zapraszam na matę! ♥

Joga to trening, który niesie ze sobą cały szereg korzyści zdrowotnych. Przede wszystkim wpływa na kondycję psychiczną – ułatwia odzyskanie równowagi, łagodzi napięcie i stres, wspomaga leczenie lęków.

 Systematycznie uprawiana joga usprawnia też pracę wielu ważnych organów oraz układów. Dzięki temu Twoje ciało ma szansę funkcjonować w niezakłócony sposób. Ćwiczenie jogi zwiększa elastyczność i ruchomość stawów. Pomaga Ci poczuć się silniejszym i bardziej gibkim. Joga sprawdzi się idealnie jako antidotum na różnego rodzaju dolegliwości bólowe kręgosłupa. Z pomocą jogi łatwiej zrzucisz też zbędne kilogramy, a Twoja sylwetka nabierze smukłości dzięki zwracaniu uwagi na to, co służy Tobie i Twojemu ciału. Skorzysta na niej także skóra, która stanie się bardziej jędrna i nie będzie tak łatwo zdradzała Twojego wieku czy zmęczenia.

• dla osób zapracowanych, z ograniczoną ilością czasu,
• dla osób, które nie czują się pewnie na zajęciach w grupie,
• dla osób z kontuzjami/ różnymi dolegliwościami bólowymi,
• dla osób szukających praktyki dopasowanej do konkretnego problemu w ciele

Cały potrzebny sprzęt czeka na Ciebie przygotowany na miejscu.

– Pojedyncza praktyka – 250 zł
– 4 zajęcia w pakiecie (karnet ważny przez 4 tygodnie) – 800 zł