Taniec intuicyjny w Gdańsku

Magda Rocławska Taniec Intuicyjny

Taniec intuicyjny jest Twoim czasem kreacji. Odnajdywania Przestrzeni do realizacji siebie. Przestrzeni do bycia sobą. Przestrzeń do bycia autentycznym. Podczas zajęć uczymy się wsłuchiwać w potrzeby swojego ciała. Otwieramy się na to, co ma nam do powiedzenia. Uczymy się reagować na impulsy ciała w swobodnym, przyjemnym ruchu, bazując na zadaniach improwizacyjnych. Muzyka podpowiada rytm i zaprasza do pulsacji, szukania miękkości i swobody w ruchu. Zapraszam Was do przestrzeni odkrywania, czucia, lekkości. Nie ma tutaj ram i ograniczeń. Pozwalasz ciału się prowadzić, a ono odpowiada Ci coraz większą otwartością. Otwierasz się na ruch, na przepływ energii, otwierasz się na czucie, otwierasz się na wyrażanie i kreację. Otwierasz się na doświadczanie. Zyskujesz grację, lekkość, swobodny przepływ oddechu i spokój umysłu. Poprzez ruch i muzykę przywracasz harmonię w ciele i duszy. Wspierasz swój wewnętrzny rozwój doświadczania samego siebie.
Zajęcia z tańca intuicyjnego (improwizowanego) to świetna okazja do tego, aby pozbyć się różnych blokad w ciele i wyrzucić z siebie nadmiar negatywnych emocji. Medytacja pozwala ze spokojem wsłuchać się w Twoje ciało, dzięki tańcowi intuicyjnemu możesz je w końcu wyrazić.

Uwolnij swoje ciało w tańcu intuicyjnym

Taniec intuicyjny to swego rodzaju medytacja poprzez ruch. To spotkanie samego sobą z otaczającą rzeczywistością. Zderzenie Twojej energii z energią zewnętrzną, z którą często przychodzi Ci się na co dzień zmagać. To połączenie nie tylko sfery psychicznej z fizyczną, ale i połączenie Ciebie samego z wszechświatem. W tańcu intuicyjnym możesz w końcu poczuć, że jesteś jego częścią. Możesz również poczuć siebie, odnaleźć skrywaną energię, odkopać i uzewnętrznić emocje, które zostały wyparte. Muzyka ukoi Twoje zmysły, a ruch obudzi w Tobie życie. Zapraszam do kreacji w swoim tańcu!